معرفی اپلیکیشن LD؛ نورپردازی و تصحیح رنگ سینمایی با موبایل

امکانات اپلیکیشن LD – Cinematic Photo Editor

تخصص Lens Distortions در حوزه تصحیح رنگ‌ها و نور ویدیوها است و همین مسئله در اپلیکیشن مخصوص موبایل این شرکت هم دیده می‌شود. بیش از ۴۰۰ افکت آماده در داخل برنامه می‌توانند کار را برای علاقه‌مندان به عکاسی با موبایل آسان‌تر کنند و نیاز به ویرایش دستی را از بین می‌برند. البته در صورت نیاز می‌توان جزئیات مختلف عکس‌ها را هم به صورت جداگانه تغییر داد. همچنین نسخه iOS برنامه امکان پشتیبانی از ویدیوها را هم در کنار تصاویر در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد و شاید به همین دلیل توانسته امتیاز نسبتاً بهتری در مقایسه با نمونه اندرویدی خود کسب کند.

کنترل نور یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های اپلیکیشن LD به شمار می‌رود که تحت عنوان Light Volume درون آن تعبیه شده است. کاربر قادر خواهد بود تا منابع نوری داینامیک را به تصاویر خود اضافه کند تا بتواند بافتی طبیعی در قسمت‌های مختلف را شاهد باشد. گزینه Light Hits امکان دیگری است که می‌توان به کمک آن اقدام به ایجاد اعوجاج لنز مصنوعی در عکس‌ها کرد که می‌تواند تاثیر بسزایی در افزایش جذابیت بصری عکس‌ها داشته باشد.

نسخه پرمیوم برنامه به ویژگی‌های متعددی از جمله لایه‌های رنگی آماده مجهز شده است که ابزاری سریع و کارآمد برای تغییر حس و حال تصاویر محسوب می‌شود. البته تمامی ویرایش صورت گرفته درون اپ به صورت لایه‌ای ثبت می‌شوند و امکان ویرایش مجدد تنظیمات مربوط به هر لایه به شکل مستقل وجود دارد. ابزار Erase و Mask هم می‌تواند برای تصحیح اشیاء یا قسمت‌های ناخواسته در عکس‌ها مورد استفاده قرار بگیرد.

المان‌های طبیعی مثل باران، برف و مه بخش دیگری از اپلیکیشن LD را تشکیل داده‌اند، اما شاید کاربرد آن‌ها قابل مقایسه با سایر ابزارها و امکانات نباشد. به طور کلی نمی‌توان این برنامه را یک ویرایشگر همه‌کاره برای تصاویر و ویدیوها نامید و نیاز به بهره‌گیری از سایر عناوین قدرتمند مانند Snapseed در کنار آن حس می‌شود. همچنین نسخه رایگان اپ شامل محدودیت‌های بسیاری است و برای تجربه پتانسیل واقعی بهتر است به سراغ نسخه پرمیوم بروید.

دانلود برنامه LD – Cinematic Photo Editor

این اپلیکیشن برای دستگاه‌های اندرویدی و iOS منتشر شده و می‌توانید آن را از فروشگاه‌های مرتبط دانلود کنید.

 

Featured Articles

Featured video

پخش ویدیو
Watch Dr. Paul Harris talk about family health care practice and his patient-centered approach

Healthy Newsletter

Quo ea etiam viris soluta, cum in aliquid oportere. Eam id omnes alterum. Mei velit