«فراخوان ارزیابی کیفی انبوه سازان/پیمانکاران برای مناقصه عمومی دو مرحله­ای »
«طرح و ساخت و تحویل پروژه های طرح نهضت ملی تولید و عرضه مسکن شهر جدید بینالود»

 

شرکت عمران شهرجدید بینالود در نظر دارد به استناد ابلاغیه شماره ۶۷۵۸۵ مورخ ۳۰/۰۶/۱۴۰۰ از سوی ریاست محترم جمهوری موضوع “قانون جهش تولید مسکن” و به منظور تأمین مسکن مناسب شهروندان واجد شرایط و ارتقاء کمی و کیفی در امر تولید مسکن و با تکیه بر ظرفیت های قانونی بالادست، فراخوان ارزیابی کیفی انبوه سازان/پیمانکاران «طرح و ساخت و تحویل پروژه های طرح نهضت ملی تولید و عرضه مسکن شهر جدید بینالود را برگزار نماید.

لذا از کلیه پیمانکاران/انبوه سازان دارای گواهینامه صلاحیت معتبر پیمانکاری در رشته ابنیه و ساختمان از سازمان برنامه و بودجه کشور یا  پروانه اشتغال به کار معتبر انبوه سازی مسکن و ساختمان از وزارت راه و شهرسازی دعوت به عمل می­آید در این فراخوان شرکت نمایند.

ارائه گواهینامه تایید صلاحیت ایمنی معتبر از اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای کلیه شرکت کنندگان الزامیست.

  • مدت زمان انجام کار: ۲۴ ماه.
  • محل اجرای کار: کیلومتر ۵۵ اتوبان مشهد-نیشابور-شهر جدید بینالود.
  • مبلغ برآورد اولیه: شامل قسمتهای (الف) و (ب) به شرح زیر:

الف) مبنای قیمت ناخالص ساخت هر مترمربع زیربنای واحدهای مسکونی  مطابق دستورالعمل از قرار ۴۵.۰۰۰.۰۰۰ ریال (چهل و پنج میلیون ریال) برای ساختمانهای ۴ تا ۶ سقف که با لحاظ ضریب افزایش یا کاهش (از مثبت ۵% تا منفی ۱۰%) با توجه به ساخت واحدهای ویلایی در شهر جدید بینالود با لحاظ و اعمال شاخص مبنای تعدیل سه ماهه سوم سال ۱۴۰۰ می باشد.

  ب) قیمت پایه هزینه های اجرای عملیات خاکی و محوطه سازی و تأمین خدمات زیربنایی در محدوده محوطه بر اساس قیمت های فهرست بهای واحد پایه رشته ابنیه سال ۱۴۰۱ سازمان برنامه و بودجه کشور ۳۹۰۰۰۰۰ریال برای هر متر مربع (با مشخصات اجرای عملیات خاکی وتایل و جداول فضای سبز و روشنایی و تاسیسات لازم) و دیوارکشی و اجرای درب ورودی (با مشخصات دیوار ۳۵ سانتیمتری  با ارتفاع ۳مترو نمای سنگ و گرانولیت و درب نفر رو و ماشین رو) برای هر متر طول۳۶۰۰۰۰۰۰ریال برآورد گردیده است.

  • شاخص مبنای تعدیل در قرارداد ساخت واحدهای مسکونی طرح نهضت ملّی مسکن، سه ماهه سوم سال ۱۴۰۰ می باشد. به قیمت اجرای عملیات محوطه سازی براساس شاخص های رشته ای مربوطه و مطابق بخشنامه های سازمان برنامه وبودجه و درچارچوب ضوابط قانونی، تعدیل آحاد بهاء با شاخص مبنای یک دوره قبل از زمان پیشنهاد قیمت سازنده در فراخوان عمومی، تعلق می گیرد.
  • اعلام نتایج: پاسخ استعلام ارزیابی کیفی ارسال شده از سوی مناقصه گذار مورد بررسی قرارگرفته و نتایج آن اعلام میگردد. انبوه سازان و پیمانکارانی که حداقل امتیاز ارزیابی کیفی را کسب نمایند در مراحل بعدی از آنها دعوت بعمل خواهد آمد.
  • محل بازگشایی: کیلومتر ۵۵ اتوبان مشهد-نیشابور- شهر جدید بینالود-محله دلبران-بلوار بعثت- اتاق جلسات شرکت عمران شهر جدید بینالود
  • متقاضیان جهت دریافت و ارسال اسناد ارزیابی کیفی و دستیابی به اطلاعات بیشتر به سامانه اینترنتی شرکت عمران شهر جدید بینالود (binalood.ntdc.ir) و یا به شرکت عمران شهر جدید بینالود مراجعه و یا با شماره تلفن ۰۵۱۳۳۵۶۴۲۲۰ داخلی ۱۵۸ تماس حاصل فرمایند.

 

روابط عمومی شرکت عمران شهرجدیدبینالود